Doprava a platba

Společnost Bossini se snaží doručovat objednávky do 5-7 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Upozorňujeme, že dodací lhůty jsou pouze přibližné a že některé dodávky v hlavní sezóně (zejména v období Vánoc) a dodávky na vzdálenější místa mohou vyžadovat delší dobu.

Jakmile bude Vaše objednávka odeslána z našeho skladu, obdržíte potvrzení o odeslání spolu s číslem zásilky a s informací, jak můžete pomocí tohoto čísla svou zásilku sledovat. V případě zdržené dodávky o více než 20 dnů máte právo objednávku zrušit. V takovém případě je vyžadováno, aby zákazník kontaktoval Zákaznický servis Bossini na emailu info@bossini.eu.

Pokud Vaše objednávka nedorazí v odhadované dodací lhůtě, můžete kontrolovat nebo sledovat její cestu. Nejprve zkontrolujte odkaz pro sledování zásilek, který jsme Vám zaslali v e-mailovém oznámení o odeslání objednávky. Dále zkontrolujte, zda jste obdrželi oznámení od našich distribučních partnerů. V případě, že zboží stále nedorazilo kontaktujte Zákaznický servis společnosti Bossini na mail info@bossini.eu.


Způsoby doručení:

Osobní odběr - Teplice

DPD

Zásilkovna

 

V případě nákupu v hodnotě vyšší než 1.500,- Kč je doprava zdarma.

 

Při převzetí si překontrolujte stav zásilky.

Při jakémkoliv zjevném poškození přepravního obalu máte právo zásilku nepřijmout.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, sepište na místě s řidičem zápis o škode do přepravního protokolu a pokud možno, pořiďte fotodokumentaci balení.

V případě, že je přepravní obal neporušený, ale zboží po rozbalení je poškozené, pořiďte prosím fotodokumentaci balení, včetně obalového materiálu a samotného zboží a obraťte se na naše zákaznické centrum.

Nebude li při převzetí poškozené, neúplné zásilky kupujícím sepsán škodní protokol s dopravcem, považuje se zásilka za doručenou bez poškození a v pořádku. Na pozdější reklamace ohledně poškození obalu nebo neúplnosti zásilky nebude brán zřetel. 

 

Platby

Nejprve si ve fázi č.2 objednávky vyberte, jak chcete platit za svou objednávku: na dobírku, převodem na účet nebo platební kartou. Při dokončování objednávky si můžete vybrat možnost platby, která vám vyhovuje nejlépe.

Další informace o našich různých platebních metodách najdete níže.

 

Dobírka

Zaplatíte v hotovosti při převzetí objednávky. Peníze byste měli předat zástupci kurýrní služby. Pro usnadnění doporučujeme, abyste měli připravenou přesnou částku za svoji objednávku (jedná se pouze o naše doporučení).

 

Platba kartou

Platba kartou je velmi bezpečným způsobem, jak zaplatit vaši objednávku.

Přijímáme karty se symbolem Diners Club International a Discover, MasterCard a Visa.

Pro vaši bezpečnost jsou veškeré transakce šifrovány.

Peníze budou strženy okamžitě.*

 

* Při potvrzení transakce platební kartou se okamžitě strhne příslušná částka a odešleme potvrzení objednávky na váš e-mail. V případě, že vrátíte nějaké zboží, vrátíme vám rozdíl na vaši kartu. Pokud transakce nebude schválena, vaše objednávka bude zrušena. Máte-li v této souvislosti nějaké otázky, kontaktujte prosím svou banku.

 

Platba převodem na účet

Zaplatíte převodem z účtu na účet Bossini uvedený na faktuře ,která bude doručena na emailovou adresu objednavatele. Po připsání částky na účet Bossini bude zboží odesláno.

 

0 ks
Košík: 0
0 ks