O nás

 

Společnost Bossini International Holdings Limited spolu s jejími dceřinými společnostmi ("Bossini") je předním obchodníkem se značkovými oděvy, vlastní rozsáhlou síť maloobchodů a poskytuje možnost vytvoření franšíz po celém světě.

Společnost Bossini sídlí v Hongkongu a zahájila svou činnost v roce 1987. V témže roce otevřela také svůj první obchod.

Během posledních dvou desetiletí rychle vybudovala rozsáhlou mezinárodní operační platformu a distribuční síť. Úspěšně rozšířila své podnikání do zhruba 30 zemí a regionů po celém světě, se čtyřmi hlavními trhy v Hongkongu, pevninské Číně, Tchaj-wanu a Singapuru. Nyní se snaží zaměřit na evropský trh. V České republice zatím existují 2 prodejny, a to v Teplicích a Chebu.

 

Hodnoty značky

Chceme podpořit pozitivní a optimistický postoj k životu, proto heslo naší společnosti je "be happy". Toto heslo se prolíná jednotlivými marketingovými kampaněmi a lze ho nalézt i natištěné na zboží. Prostřednictvím barevných produktů, vtipných potisků a usměvavých zaměstnanců se snažíme nabídnout pohodlné a uvolňující nákupní prostředí a tím šířit i radost mezi zákazníky. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojení s nákupem v našich kamenných prodejnách a na těchto webových stránkách. Zároveň společnost Bossini klade velký důraz na kvalitu zboží, což lze jasně vidět na zpracování a na používaných materiálech.

Bossini není jen obyčejná značka oblečení. Nejen, že naše společnost nabízí velmi kvalitní oblečení, ale také se snaží, aby naši zákazníci byli spokojeni s našimi službami. Průběžná renovace našich obchodů, vizuální merchandising, kvalita našich zákaznických služeb a marketingové koncepce jsou navrženy tak, aby se naši zákazníci cítili dobře. Tato snaha snad zajistí, aby každá návštěva našich kamenných obchodů Bossini a nákup na těchto internetových stránkách byla pro vás příjemnou zkušeností.

 

0 ks
Košík: 0
0 ks