Vrácení zboží

 

Vrácení zboží na prodejně

Nejsnadnějším a nejméně nákladným způsobem vrácení zboží je jeho osobní předání v některé z  prodejen Bossini ("vrácení zboží na prodejně"). Tento způsob vrácení zboží je pro zákazníka bezplatný, avšak je možný pouze v případě, že dodací adresa uvedená v původní objednávce se nachází ve stejné zemi jako příslušná  prodejna Bossini, do níž je zboží vraceno.

Při vrácení zboží do  prodejny Bossini by s sebou měl zákazník přinést původní dodací list, který byl součástí zásilky a fakturu. Pouze na základě těchto  dokladů je možné zákazníkovi vrátit kupní cenu, kromě manipulačních poplatků a poštovného. 

 

Vrácení zboží poštou

Zákazník může rovněž vrátit zboží prostřednictvím poštovní služby dostupné v dané lokalitě, přičemž zásilku je v takovém případě možno poslat například jako mezinárodní prioritní zásilku nebo jako běžný balík, prostřednictvím kurýrní služby či České pošty. K takové zásilce by měl být přiložen dodací list a faktura. Zákazník je v takovém případě povinen uhradit poštovné a nese také riziko poškození zásilky během přepravy. Doporučujeme zákazníkům, aby si uschovali doklad o odeslání zásilky a případně i číslo zásilky až do okamžiku vrácení kupní ceny.

Zásilky obsahující vracené zboží musí být označeny slovy "Vratka" a zaslány na následující adresu:

JTH Space a.s.

Krupská 33/20

415 01 teplice

Vrácené zboží musí být v původním stavu, v jakém bylo zákazníkovi dodáno, nepoškozené, řádně zabalené, pokud možno v původním obalu a s původními visačkami.

Spodní prádlo může být vráceno pouze v nepoškozeném originálním obalu. Zákazník má odpovědnost za jakékoli snížení hodnoty zboží vyplývající z nakládání se zbožím jiným způsobem, než který je nezbytný s ohledem na obeznámení se s jeho povahou, vlastnostmi a funkcí.

Pokud zákazník vrací pouze určitou část zakoupeného zboží, nemá nárok na vrácení celé ceny zboží na faktuře. Peníze za vrácené zboží budou zákazníkovi vyplaceny nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného zboží společností Bossini, a to na stejný účet, z něhož byla provedena platba při nákupu zboží .V případě platby dobírkou bude částka vyplacena na účet uvedený v zásilce „vratka“.

 

Výměna zboží

Společnost Bossini v současné době nenabízí možnost výměny zboží prostřednictvím stránek bossini.eu. Zákazník ovšem může provést výměnu zboží objednaného prostřednictvím stránek bossini.eu v příslušné  prodejně.

Výměna zboží v  prodejně je bezplatná, pokud k ní dojde do 30 dnů od doručení zboží zákazníkovi. V případě zlevněného zboží se lhůta na vrácení zkracuje na 14 dnů. Při výměně zboží v  prodejně by s sebou měl zákazník přinést původní dodací list a fakturu, které byly součástí zásilky.

Vyměňované zboží musí být vráceno v původním stavu, v jakém bylo zákazníkovi dodáno, nepoškozené, řádně zabalené, pokud možno v původním obalu a s původními visačkami. Při výměně spodního prádla musí být obal nepoškozen. Zákazník má odpovědnost za jakékoli snížení hodnoty zboží vyplývající z nakládání se zbožím jiným způsobem, než který je nezbytný s ohledem na obeznámení se s jeho povahou, vlastnostmi a funkcí.

 

 

 

0 ks
Košík: 0
0 ks